Вшанування пам’яті жертв Голодоморів – геноциду української нації

В День пам’яті жертв голодоморів – геноциду українського народу 25 листопада 2023 року в Меморіальному сквері відбулася поминальна молебень та вшанування пам’яті десятки мільйонів українців замордованих штучним голодом в 1932, 1933, 1946, 1947 роках комуно-російською владою.

Відео:

В Україні офіційно четверта субота листопада День пам’яті жертв голодоморів. Українці та світове українство поминають геноцид українського народу – Голодомор в 1932 -1933 роках. Також протягом тижня вшановують пам’ять десятки мільйонів людей, які загинули тільки тому, що вони говорили українською та були українцями.

Штучні голодомори були інструментами російсько-комуністичних тоталітарних режимім та його посіпак для насильницького знищення голодом десятки мільйонів чоловіків, жінок і дітей, щоб не допустити подальшої загрози для російської влади з боку українців.

У той час, як мільйони українців помирали жахливою смертю на багатій, родючій землі, яка відома як житниця Європи, Захід відмовився почути голоси правди про штучний голодомор на українських землях та замість цього дозволив обдурити себе гучними голосами обману, які вправно приховували або перекручували факти.

Цей акт геноциду українського народу був частиною довготривалих історичних подій, спрямованих на пригноблення і підкорення української нації. Такий хід історії привів український народ до сьогоднішнього історичного моменту, об’єднавши його в боротьбі проти іноземного агресора – Російської Федерації, що наполегливо, однак безуспішно намагається придушити прагнення української нації до вільного та гідного життя.

Сьогодні, коли є доступ до великої кількості інформації в архівах по всьому світу, Геноцид українців більше не можна заперечувати. Слід, однак, побачити, чи світ зробив належні висновки з уроків штучних голодоморів. Сучасні покоління будуть оцінені за їхні дії в захисті принципів демократії, гідності кожної людини, основних людських прав та в плеканні правди. Україна пам’ятає – Світ визнає! © jarmart | 25.11.2023, IF, UA.