ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ

Найбільший злочин “Кремля”

створений комуно-совєтською росією — геноцид українського народу — штучний голод в Україні 1932-33р.р.

Четверту суботу листопада українці та світове українство поминають геноцид українського народу – Голодомор в 1932 -1933 роках. Також протягом тижня вшановують пам’ять мільйонів людей, які загинули тільки тому, що вони говорили українською та були українцями.

Штучний голодомор був інструментом комуністичного тоталітарного режиму Йосипа Сталіна та його посіпак для насильницького знищення голодом мільйонів чоловіків, жінок і дітей, щоб не допустити подальшої загрози для радянської влади з боку українців.

У той час, як мільйони українців помирали жахливою смертю на багатій, родючій землі, яка відома як житниця Европи, Захід відмовився почути голоси правди про штучний голодомор на українських землях та замість цього дозволив обдурити себе гучними голосами обману, які вправно приховували або перекручували факти. Цей акт геноциду українського народу був частиною довготривалих історичних подій, спрямованих на пригноблення і підкорення української нації. Такий хід історії привів український народ до сьогоднішнього історичного моменту, об’єднавши його в боротьбі проти іноземного агресора – Російської Федерації, що наполегливо, однак безуспішно намагається придушити прагнення нації до вільного та гідного життя.

Сьогодні, коли є доступ до великої кількості інформації в архівах по всьому світу, Геноцид українців більше не можна заперечувати. Слід, однак, побачити, чи світ зробив належні висновки з уроків штучних голодоморів. Сучасні покоління будуть оцінені за їхні дії в захисті принципів демократії, гідності кожної людини, основних людських прав та в плеканні правди.

Україна пам’ятає – Світ визнає!

Реакція міжнародної спільноти 2022-2023

Історія України в надійних руках “п’ятої колони” та російськомовних терористів

Невідомі фото геноциду українців від австрійського інженера А. Вінерберґера

Геноцид українців очима австрійця | фото


Свідчення очевидців штучного голодомору в Україні

Міжнародна акція Незгасима свічка

Що далі?

Офіційне визнання міжнародною спільнотою


Країни колишнього соціалістичного табору

Геноцид українського народу: реакція міжнародної спільноти

Комісії з вивчення штучного Голодомору – геноциди українців

Визнання Голодомору европейськими організаціями

Організація Об’єднаних Націй

Реакція країн Західної Европи

Позиція країн, що входили до СРСР

Позиція країн Північної Америки

Між політичною кон’юнктурою і людським співчуттям

Позиція країн Латинської Америки