Як в Києві розгортали найбільший прапор України

23 серпня 2017 року на Софійській площі Києва розгорнули найбільший прапор України.

Разом з українцями розгорнули найбільший прапор України у світі також громадяни Чехії та Хорватії.

Як розказав співорганізатор святкового дійства Олексій Захарченко, найбільший прапор України має розміри 60х40 метрів, площа 2400 м.кв. та внесений до Книги рекордів України. За останні роки прапор був розгорнутий у Кракові та понад 50 містах України.

За словами Володимира Бондаренка, очільника фракції “Батьківщини” у Київраді, акція покликана об’єднати різні регіони України. Найбільший у світі Державний прапор України виготовлено за ініціативи громадської політичної організації “Батьківщини Молодої” до Дня Незалежності України ще 2012 році. Тоді його розгорнули в Києві біля університету імені Тараса Шевченка та тим самим встановили рекорд. Подію занесли в Книгу рекордів України, офіційно зафіксувавши, що цей державний прапор України є найбільшим у світі. Відтоді зародилась традиція розгортати його в різних куточках України.

На загальнодержавному рівні День Державного Прапора України відзначається офіційно згідно Указом Президента України, “Про День Державного Прапора України” від 23 серпня 2004 року № 987/2004 та у поправці з 2009 року Президент України Віктор Ющенко вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття державного прапора України 23 серпня по всій Україні.

Відео: https://youtu.be/WxZk316c2AA

https://www.facebook.com/jarmart.info/

http://www.jarmart.info/