ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від Координаційного Ресурсного Центру, які єдині здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні

2 липня 2021 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія постійного колегіального державного органу одноголосно вирішила акредитувати офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” на всі вибори в Україні, що відбудуться у 2021 році, повідомляє пресслужба Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр”.

Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Міжнародної місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Міжнародна місія КРЦ єдина офіційна місія міжнародної організації з Чехії, яка здійснювала у 2020 та здійснює у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні.

Як повідомляло раніше CRCMedia, організація закордонних українців і друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторними, позачерговими і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 184 і № 197.

Довідка: Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Головні проєкти об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, CRCmedia, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, Соціальне підприємництво, Портал українських культурних ресурсів, Молодіжний парламент УНС, CRCradio, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, День із закордонним українцем.

Фото: Central Election Commission of Ukraine

Джерело: Coordination Resource Center