КРЦ закликає добровольців до участі у спостережній місії

28 вересня 2020 організація закордонних українців та друзів України „Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) продовжила термін прийому анкет осіб, яких пропонується у добровольці до Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 і які прибудуть в Україну та бажають вести спостереження за ходом виборчого процесу або тимчасово/постійно проживають в Україні та готові приєднатися до Місії КРЦ та/або готові моніторити висвітлювання ходу виборчого процесу в приватних соцмережах та ЗМІ, повідомляє інформаційний культурно-історичний вісник JARMART.INFO з посиланням на КРЦ .

КРЦ запрошує добровольців приєднатися до Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за черговими та першими місцевими виборами України та проміжними виборами народного депутата України в ОВО № 208.

Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Міжнародна місія КРЦ вже спостерігає за підготовкою до виборчого процесу, здійснює моніторинґ і надаватиме оцінку всім виборам в Україні, які призначено на 25 жовтня 2020 року.

Для того, щоб стати офіційним спостерігачем акредитованим ЦВК України, просимо заповнити цю анкету тут https://forms.gle/cn6Lvvrq7J8G5YuR9 або надіслати пропозицію на crcobservers“ равлик“gmail.com не пізніше 4 жовтня 2020.
З усіма питаннями щодо Місії КРЦ просимо звертатися до Владислави Полакової, координаторки Місії КРЦ або на е-адресу crcobservers“ равлик“gmail.com.

Джерело: Coordination Resource Center