Відеомиті спостережень міжнародних спостерігачів від КРЦ

Голосування за місцеву владу та голосування на довиборах до українського парламенту закінчилися.

25 жовтня 2020 в Україні відбувалися вибори. Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) єдина у світі вислала Міжнародну місію КРЦ за спостереження на всі вибори.

Відео: fb.com/InternationalCRC/videos/394473505066336/

Громадяни України обирали депутатів обласних, районних рад і депутатів місцевих рад та їх голів у 1439 громадах і одночасно на 199 виборчих дільницях проходило голосування за 18 кандидатів народного депутата України до Верховної Ради України.

“Активність виборців у місцевих виборах — 37 %, у проміжних виборах народного депутата України до Верховної Ради України в ОВО № 208 — 50 %”, повідомляє Голова міжнародної місії КРЦ, цитуючи ТВК.

Спостерігачі від КРЦ продовжують добровольчу діяльність та моніторинґ виборчого процесу по всій Україні до його офіційного завершення.

Міжнародна місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надаватиме оцінку виборчій кампанії за всіма місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208.

Джерело: INGO Coordination Resource Center | Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр”