Українка Дар’я Білодід виграла Чемпіонат Європи з дзюдо

Шістнадцятирічна українка Дар’я Білодід у Варшаві виграла Чемпіонат Європи. У ваговій категорії до 48 кг Дар’я здолала азіатку Іріну Долґаву, представника збірної Росії. В основний час суперниці не змогли виконати результативні прийоми, але потім у боротьбі за золото, вирішальними стали маневри під час так званого золотого скоре. На 17 секунді українка успішно кинула росіянку і стала чемпіонкою Європи.

Слід зазначити, що це не єдина перемога української делегації на European Judo Championship.

Георгій Зантарая у категорії до 66 кг переміг словенця Адріана Ґомбоча. Так дзюдоїст здобув третє золото в історії України.

Нагадаємо, 4 березня 2017 року Дар’я Білодід виборює в Чехії свою першу золоту медаль на жіночому турнірі Judo Open.

JARMART.info вітає Дар’ю і Георгія з перемогою та великим досягненням.