КРЦ розпочала Міжнародну місію зі спостереження за місцевими виборами в Україні

Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ заявила про розгортання Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за черговими місцевими виборами України, повідомляє JARMART.INFO з посиланням на CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення організації.

Законодавчий орган державної влади України призначив чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (крім визначених пунктами 2 і 3 постанови “Про призначення чергових місцевих виборів” за 15 липня 2020 року) на неділю 25 жовтня 2020 року.

Місія КРЦ вже спостерігає за підготовкою до виборчого процесу, здійснюватиме моніторинґ і надаватиме оцінку черговим місцевим виборам. Запрошуємо приєднатися до Місії КРЦ. Йдеться у повідомленні.

КРЦ приймає звернення від осіб, які 25 жовтня 2020 року:

  • прибудуть в Україну та бажають вести спостереження за ходом виборчого процесу;
  • тимчасово або постійно проживають в Україні та готові приєднатися до КРЦ Місії;
  • готові моніторити висвітлювання ходу виборчого процесу в приватних соцмережах та ЗМІ.
  • Детальніше на crcobservers“равлик“gmail.com

Місія проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Звертаємо вашу увагу на Виборчий кодекс України, зокрема на статтю 58 Офіційні спостерігачі, де зазначено, що офіційним спостерігачем не може бути особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом.

Джерело: crcmedia.info