Конференція „Сучасний погляд на праці М. І. Костомарова“

До 200-річчя Миколи Костомарова Український культурний центр „Перевесло“ організовує конференцію на тему „Сучасний погляд на праці М. І. Костомарова“.

Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ стала партнером заходів у м. Воронежі, присвячених ювілею одного зі світочів української науки, який у своїх працях відстоював ідею самостійності української нації та окремішність українського історичного процесу, відомого історика, етнографа, фольклориста, письменника, археографа, публіциста та громадсько-політичного діяча 19 століття Миколи Івановича Костомарова (1817 – 1885 рр.).

Щиро дякуємо натхненникам української справи та організаторам конференції. Запрошуємо 13 травня 2017 року на свято у Воронежі, присвячене до 200-річчя Миколи Костомарова.

ПРОГРАМА СВЯТКОВИХ ТА НАУКОВИХ ЗАХОДІВ ДО 200-РІЧЧЯ МИКОЛИ КОСТОМАРОВА
Воронезький інститут Федеральної служби виконання покарань (м. Воронеж, Іркутська, 1А)

13 травня, субота
11.00 – 13.00 КОНФЕРЕНЦІЯ „СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ПРАЦІ М. І. КОСТОМАРОВА“ у вигляді круглого столу за участю вчених, журналістів і представників громадськості
12.00 – 13.00 ВИСТАВКА НАРОДНИХ ПРОМИСЛІВ
14.00 – 16.00 СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ВОКАЛЬНИХ ТА ТАНЦЮВАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ МІСТА ВОРОНЕЖА Й ОБЛАСТІ

Вхід: безкоштовний.

Український культурний центр „Перевесло“ представляє українські громади, які проживають у Воронежі та Воронезькій області, а також ті кому близька українська культура, мова і ментальність. У першу чергу, український культурний центр займається збереженням і розвитком української культурно-історичної спадщини, святкуванням ювілеїв видатних людей, пов’язаних з Україною, зміцненням міжкультурної взаємодії, зокрема, проведення круглих столів та наукових конференцій, співпраця з національно-культурними громадськими організаціями Росії та іншими державами, підтримка зусиль по зміцненню миру та злагоди в регіоні.

Інформаційний партер: Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр”.