Нам не потрібна російськомовна Україна

Канстантін Ільчєнка та Яраслав Князь. Щойно прочитав пост першого і коментар другого… Це ганьба!

Мабуть почну з того, що мені сорок один рік і я – колишній військовий. Служив в Севастополі 1992-1997 рр. на військовому кораблі і у мене відповідно морська ВОС. Два роки тому, після Майдану, я пішов у свій військкомат, залишив свої нові координати й записався в добровольці. Я ніколи не ховався від призову, але повістка мені поки що не прийшла. І хоча у мене дворічна донечка і ми з дружиною живемо в орендованій квартирі – ухилятися я не буду. Ми так вирішили.

Так, ви – військові, ми вами пишаємося і всіляко вам допомагаємо, бо ви зараз зі зброєю в руках на фронті. Тому я звертаюся до вас лише з одним:

Мені, мільйонам українців і всьому Українському Народу, нашим дітям не потрібна ваша російськомовна Україна! Якщо ви воюєте за територію на карті, за російськомовну Україну і “рускій язик”, і пропонуєте розібратися з тими, хто говорить українською, то забирайтеся під три чорти! Чуєте?!

Якщо ви, будучи українськими солдатами, зневажаєте Українську Мову і Український Народ, то гріш вам ціна! Якщо ви маєте такі погляди, то краще кидайте зброю, знімайте форму і повертайтеся звідки ви там приїхали. А ще краще – переходьте на бік москалів і проросійського лайна, яке так само пропагує російську мову і зневажає українську! Так принаймні ми будемо знати, що нам не стрілятимуть у спину ні кулями, ні словами. Бо незамінних людей немає, Український Воїн – має бути Воїном і патріотом України, Української Мови, Української Історії та Символів України. Бути гідним своїх Українських Героїв. Ваше місце на фронті займемо ми та інші чоловіки, а якщо треба, то з нами стануть поруч наші жінки, наші діти і наші батьки. Бо ми будемо боротися за Свободу України від Росії, за право називатися Українцями і не будемо соромитися своєї Української Мови. Ніколи, допоки дихаємо й живемо.

Коли мільйони українців кажуть: “Україна понад усе!”, – то вони в той час усвідомлюють, що Україна в кожному з нас!

І останнє. Російська мова – СИМВОЛ РОСІЇ. Тому не важливо з яким символом Росії ти носишся по Україні – з російським триколором в руках чи з російським язиком на вустах!

Слава Україні! Слава Нації!

Сергій Якимчук

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=158550287846926&id=100010758666808