Папа Римський завдав удару Україні в спину…


Навіть якби не було підписано жодних документів, сам факт таких “історичних” переговорів – це легітимізація нинішньої агресивної політики Російської Федерації, вважає народний депутат України  6-го та 7-го скликань Олександр Доній.

“По Україні Папою Римським був нанесений сильний удар (підготований в Кремлі ідеологами “Русского міра”). Якщо УГКЦ, представників якої зневажливо навіть не покликали на підписання Декларації про її долю це сприймає як належне-до це питання до УГКЦ та її вірних.Я як громадянин України сприймаю факт колаборації Папи Римського з “Русскім міром” негативно, і свою позицію показую. Є люди у яких є власна позиція, а є люди , у яких нема власної позиції”.

“Удар від Папи Римського в спину України.” – розпочинає свій допис у Facebook  Олександр Доній.

“Historic talks between Pope and Rassian Patriarh”- подивився CNN, і саме так підписана там підводка до довжелезного сюжету. “Історичні переговори між Папою та Російським Патріархом”.

Не хочу нікого образити з вірян, та речі слід називати своїми іменами.Це – допомога у поширенні “Русского міра”, ідеологом якого є Кіріл.

Навіть якби не було підписано жодних документів, сам факт таких “історичних” переговорів – це легітимізація нинішньої агресивної політики Росії.

Тепер західним політикам, які відстоюють продовження санкцій проти Росії, буде важче пояснювати таку необхідність своїм платникам податків. А якже, сам Папа цілується з основним ідеологом “Русского міра” і називає його братом.

А якщо почитати “Спільну заяву”, яку Папа Римський очевидно підписав під диктовку Кіріла та ФСБ, то побачите там

1. улюблену мантру РПЦ про “канонічність”:

“раскол среди православных верующих Украины будет преодолен на основе существующих канонических норм”.

Нагадаю, це постійний закид УПЦ КП та УАПЦ в неканонічності” на думку РПЦ.

2. Додався пасаж, де розкритикували “метод уніатизму”. Таке собі легеньке приниження УГКЦ:

“метод «униатизма» прежних веков, предполагающий приведение одной общины в единство с другой путем ее отрыва от своей Церкви, не является путем к восстановлению единства”.

3. Ну, і звісно, ситуація в Україні подана не як акт зовнішньої агресії з боку Росії, а як внутрішній конфлікт, таке собі: “противостоянии на Украине”…

Кремль кидає всі сили, щоб вирватися з-під санкцій. Для цього задіяна вся російська агентура, зокрема і церковна. Тож недаремно Путін влітку 2015 року літав до Папи Римського.

Ілюзій щодо церковників, сподіваюсь, поменшає. І побільше стане розуміння, що Україна виглядатиме в майбутньому так, як дозволять самі українці, і як українці самі Україну будуватимуть.

Фото: www.catholicnews.com