Творчий вечір Галини Петросаняк

В місцевій франківській книгарні відбувся творчий вечір перекладачки, письменниці, есеїстки Галини Петросаняк, про це повідомляє Інформаційний культурно-історичний вісник JARMART.INFO .

Присутнім було презентовано нові дві книжки “Вілла Анемона” та “Наш сусід Альберт Гофман”. Модерувала зустріч Наталія Шкорута.

Вiдеомоменти:

Довідка:

Читаючи книжку “Наш сусід Альберт Гофман”, ви побуваєте у містах кількох країн. А ще можна зустріти знайомих і незнайомців, чий вплив на наше сьогодення важко переоцінити. Можливо, хтось із них уже був чи й досі є вашим таємним супутником, співрозмовником або опонентом. А хтось, можливо, несподівано простягне ключ, який ми шукаємо.

В романі “Вілла Анемона” холовна героїня Рута Маковій, опиняється у Швейцарії і мимоволі стає співучасницею чогось, що вважає злочином. Натомість для швейцарських колег Рути про злочин не йдеться: у їхньому світі подібне давно стало рутиною… У цьому українському романі зіштовхуються різні світогляди. Фундаментальні поняття, які в суспільстві вважаються однозначними, раптом загрозливо роздвоюються, змушуючи героїню, — а разом з нею й читачів, — шукати точних відповідей: що ж таке гідність, де межі свободи і залежності? У романі є кілька мотивів: недуга і старість, кохання і музика, драматичне поєднання добра і зла у людині.

Джерело: jarmart