Революції, яких не було

Нещодавно у спілкуванні почув цікаву думку: “В Україні відбулися дві революції”. А чому не три, якщо рахувати “Революцію на граніті”?

Якщо ви вважаєте, що в Україні відбулися дві (або більше) революції, раджу не вводити в оману себе та інших. Протягом останніх 25 років жодної революції не відбулося. Чому?

1. Революція у першу чергу характеризується зміною еліт. Ані Майдан 2004 року, ані Майдан 2013-14 років не призвели до зміни еліт. Протягом 25 останніх років ми спостерігаємо ті самі мармизи у владних кабінетах, які лише тасуються наче гральні карти у тій самій колоді. Образно кажучи, революція відбудеться лише тоді, коли буде замінено стару колоду карт на нову, замість тасування карт старої колоди.

2. Революція характеризується також зміною суспільно-політичного устрою держави. Жоден із Майданів, що відбулися, навіть найменшою мірою не зачепив того клептократичного устрою держави Україна, метою діяльності представників якої є виключно грабунок народу та розкрадання ресурсів країни.

Отже, Революція ще попереду. Відбудеться Національна Революція, яка супроводжуватиметься цілковитою зміною т.зв. “еліт” та суспільно-політичного ладу.

Готуйтеся. Пильнуйте. Не проґавте – то буде найвеличніша подія в історії України. Влада жлобів-злодюжок із дріб’язковим кримінальним мисленням піде геть. Скоро.

Олексій Мельничук

Джерело: http://banderivets.org.ua/revolyutsiyi-yakyh-ne-bulo.html