Стартувала міжнародна інформаційна кампань “Я – українець”

 

Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) розгортає Інформаційну кампань “Я – українець”. Про це повідомляється на сайті КРЦ, передає інформаційний культурно-історичний вісник – JARMART.INFO .

Відповідно до рішення Організації Об’єднаних Націй (ООН) в 2021 році 55 держав запланували провести всенародні підрахунки на своїх територіях. Наприклад, підрахунки 2021 дадуть можливість зібрати дані про українську мову.

“25 січня 2021 добровольці від Міжнародної неурядової організації Координаційний ресурсний центр розпочали Міжнародну інформаційну кампань “Я – українець” в Естонії, Словаччині, Чехії та Хорватії”, – інформує Координатор інформаційної кампанії “Я – українець” Олекса Мартінец.

У лютому та березні до кампанії приєднаються добровольці КРЦ з Австралії, Великобританії та Польщі.

Всі ці всенародні так звані переписи населення мають особливе значення, оскільки зібрані дані можуть впливати на планування заходів, щоб в країнах проживання і закордонним українцям жилося краще. Результати перепису значно допоможуть у ґалузі національного шкільництва, культури та використання української мови за межами України. Доповідають експерти Міжнародної інформаційної кампанії “Я – українець”.

Примітка: Якщо Ви також бажаєте приєднатися або фінансово допомогти добровольцям КРЦ, просимо безпосередньо зв’язатися з офіційними представниками КРЦ у Вашій країні перебування або надсилати листи на е-адресу ingocrc”равлик”gmail”крапка”com з позначкою „Census 2021“, дякуємо.

Підтримати інформаційну кампанію КРЦ можна також в соцмережі Фейсбук. Детальніше про це за посиланням, наприклад помістивши на свою основну світлину #Яукраїнець #підрахунок2021 #scitani2021 #JsemUkrajinec #Scitanie2021 #SomUkrajinec #IUkrainian #census2021.

Головні гасла та лозунґи кампанії КРЦ:
ЧИ ВИ Є МЕШКАНЕЦЬ КРАЇНИ, ДЕ ПРОХОДИТЬ ПІДРАХУНОК 2021
І ОДНОЧАСНО ЧЛЕН УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МЕНШИНИ?
Вкажіть, будь ласка, Вашу рідну мову.
ІНФОРМАЦІЇ ПРО РІДНУ МОВУ УКРАЇНСЬКУ ВАЖЛИВІ ТА ПОТРІБНІ.
ЧИ ВИ ПРОЖИВАЄТЕ В КРАЇНІ, ДЕ ПРОХОДИТЬ ПІДРАХУНОК 2021
І Є ПРЕДСТАВНИКОМ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ?
З гордістю зголошуйтесь до української національности!
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАЦІОНАЛЬНІСТЬ Є ВАЖЛИВОЮ ТА НЕОБХІДНОЮ!
УВАГА! ГРОМАДЯНСТВО/ПІДДАНСТВО ЦЕ НЕ НАЦІОНАЛЬНІСТЬ!
Діаспора також Українці і разом з громадянами України творить сильне Світове Українство.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ ТА ПЕРЕВІРЯЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ. ВАШІ ДАНІ ПІДРАХУНКУ 2021 ЗАХИЩЕНІ ВІД ЗЛОВЖИВАННЯ.
Остерігайтеся дезінформацій та підступів у приватних соцмережах, ЗМІ, які хочуть викликати занепокоєння щодо надання інформації про Вас!

Довідка: Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” є інформаційним об’єднанням, яка здійснює свою діяльність не тільки в державах-членах НАТО і ЄС, але і в Україні.

Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Найпопулярнішими проєктами об’єднання є Інформаційний портал, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, День із закордонним українцем.