Соціальне підприємництво-власний досвід


За ініціативи ГО “Культурно-освітнє товариство інвалідів “Українська Молодіжна Група” в рамках проєкту “Подолання соціальної ізоляції осіб з інвалідністю та людей похилого віку у Івано-Франківській області” та за підтримки Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації в громадському просторі “Гармонія” з врахуванням карантинних норм та обмежень відбувся захід “Соціальне підприємництво-власний досвід”.

Відео:

Представники “Української Молодіжної Групи” розказали про соціальне підприємництво і показали на практиці його впровадження.

Фахівцями соціального підприємства “Здравія” та “Добрик” було проведено майстер класи з Амма-масажу та сітко-плетіння.

“Цікавий досвід. Робили майстер-клас з Амма-масажу як однієї з ідеї для соціального підприємництва людей з інвалідністю по зору. У цій техніці масажу, який можна робити будь-де – в офісі, вдома, на вулиці, біля моря і в лісі – влучно поєднані прості і дуже ефективні прийоми цілющого дотику, що дарує насолоду”,- розказує лікар, масажист, один із засновників місцевого соціального підприємництва Радислав Петрів.

“Наші представники та партнери провели майстер класи з плетіння екосумок та техніки виконання Амма-масаж. Всі присутні разом з людьми з порушеннями зору мали можливість попрактикувати у творчому процесі плетенні екосумок-сіток та ознайомитися з нашим проєктом “Поділись”,- розказує заступник голови ГО “Українська Молодіжна Група” Андрій Філіпчук.

Джерело: ГО “Українська Молодіжна Група”