Українська суботня школа Свобода в Празі відзначила Св. Миколая

Українська суботня школа Свобода в Празі відзначила Св. Миколая.

Повідомляє інформаційний культурно-історичний вісник з посиланням на пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”.

Свято Св. Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Св. Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей існує традиція писати Св. Миколаєві листа у якому дитина вказує що хорошого та поганого вона вчинила протягом року і просити подарунки. Зимового Миколая відзначають урочисто, запрошують гостей. Свято Миколая люди люблять бо він захисник усіх бідних і знедолених. Найбільше люблять і шанують його діти. Для них він почесний охоронець і завжди до них приходить з подарунками.

Так урочисто в цьому році відзначили свято Св. Миколая в Українській суботній школі “Свобода” в Празі. В залі на видному місці образ Святого Миколая. На столі таріль з печивом (“миколайчики”). За столом сидить вчителька, святково одягнені діти, новорічна ялинка. Свято розпочинають наймолодші діти, вони розповідають вірші, зачитують свої листи до Св. Миколая, розігрують сценки, співають коляди та запрошують Св. Миколая. Діти з нетерпінням чекають подарунків. Участь в святі також беруть батьки, які розігрують сценку свята у далекі минулі часи. Настає найважливіша мить – Св. Миколай вручає дітям подарунки. На прощання всі дякують Св. Миколаю за ласку і добро, а Він у свою чергу благословляє присутніх.

В цьому році Святий Миколай був напрочуд багатий. Хотілось би подякувати Всеукраїнському об’єднанню “Свобода” за підтримку та ласощі з України.

Джерело: Пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”