Акредитовано перших офіційних спостерігачів від міжнародної організації КРЦ на вибори народного депутата України

11 вересня 2020 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія вирішила акредитувати офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” на проміжних виборах народного депутата України в ОВО № 208, повідомляє JARMART.INFO з посиланням на CRCMedia – новини європейської діаспори.

Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Як повідомляло раніше CRCMedia, 15 липня 2020 року Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ заявила про розгортання Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за черговими місцевими виборами та моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу.

В Україні з 5 вересня 2020 розпочався виборчий процес, передвиборча агітація закінчиться о 24 годині 23 жовтня. 25 жовтня майже всі громадяни України зможуть прийти на свої виборчі дільниці та взяти участь у голосуванні на перших місцевих виборах або на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів.

В Чернігівській області в одномандатному виборчому окрузі № 208 паралельно з виборами до місцевого самоврядування проходитимуть проміжні вибори народного депутата України.

Джерело: crcmedia.info