Спільними зусиллями збережемо життя

Представники громадської організації “Збережи життя на дорозі” відвідали Підберезьку середню загальноосвітню школу, де провели відкритий урок “Правила дорожнього руху та культура поведінки на дорозі” та показали як надавати першу домедичну допомогу.

„Всі охочі мали змогу спробувати масаж серця на макеті, також ми роздали всім учасникам безкоштовно ліхтарики, та для найменших абетку розмальовку – правила дорожнього руху”,- розказує голова ГО “Збережи життя на дорозі” Ростислав Петришин.

“Заходи відбулися за сприяння ГУ НП в Івано-Франківській області та Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області, Червоного хресту. Були надруковані абетки-розмальовки для дітей. За допомоги Миколи Проціва, були придбані ліхтарики”,- додає представник ГО “Збережи життя на дорозі” Ростислав Петришин.

В рамках розробленої у 2006 році комплексної програми по подоланню дорожньо-транспортних пригод, організація “Збережи життя на дорозі” літом нанесла дорожню розмітку на території Підберезької школи, з метою в ігровій формі водій, пішохід навчати дітей основним правилам дорожнього руху.

“Тільки за 2018 р., нашою громадською організацією “Збережи життя на дорозі” було навчено понад 4 тисячі дітей у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Програма фінансується за власні кошти організації”,- розказує голова організації.

Фоторепортаж:

Фото: JARMART