Україна, Просвіта, держава, мова

26 березня 2023 року, в просторах ППО Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття відбулося святкування ювілею “Просвіти”, про це повідомили у Міжнародній неурядовій організації співпраці та розвитку.

За словами організатора, культурно-мистецький захід проведено з нагоди 145-річчя створення філії “Просвіти” в м. Станиславові (ред.: від 1962 року Івано-Франківськ), яка була заснована 25 березня 1877 року та 30-річчя ІФМО ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка.

Відео:

“Офіційно ще 9 грудня 2022 року Івано-Франківському міському об’єднанні Всеукраїнського товариства Просвіта ім. Тараса Шевченка виповнилося 30 років”, – додає очільник експертної групи Міжнародної неурядової організації співпраці та розвитку (ОСР).

Під час заходу представники міської та обласної Просвіти вручили численні ґрамоти та відзнаки. Також голова ОТГ передав ґрамоти міської ради членам та голові Просвіти, віддав подяки міської ради керівникам, вчителям і бухгалтеру Просвіті, вручив нагрудні знаки із латуні з надписами “Гордість Івано-Франківської громади” голові і секретарю міської Просвіти.

Джерело: International Non-Governmental Organization for Cooperation and Development