Художній проєкт Зойк

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка живопису Романа Бончука “Зойк”, про це повідомляє Міжнародна неурядова організація співпраці та розвитку (ОСР).

За словами експертної групи ОСР, художник черпає натхнення не лише з книжок з історії та філософії, але також можна у його роботах побачити натхнення сучасними геополітичними подіями в Україні та новітньою історією.

Відео:

“Мистецтво, що протистоїть викликам війни може бути різним. Хтось із художників рефлексує на жахливі події нашого сьогодення, зображуючи весь біль, страх, відчай та розгубленість, які кожен із нас відчував в певний момент. А хтось переосмислює усе побачене та пережите і рефлексує у життєствердні форми, які, можливо, не є документальним свідченням перебігу людей, проте так само точно відображають усі етапи протистояння, а крім того – надихають та мотивують, переконують та утверджують у думці, що наша перемога – лише питання часу” – інформує Роман Бончук.

Довідка: український художник Роман Бончук, також дизайнер, реставратор, художній керівник народився 11 листопада 1980 року в м. Івано-Франківськ, Україна. Стиль – імпресіонізм, реалізм, сюрреалізм та абстракціонізм; використовує різноманітні матеріали, зосібна олія, акрил, акварель, туш, пастель, гуаш, темперу тощо.

Джерело: International Non-Governmental Organization for Cooperation and Development