Хочеш революції – готуй її!

Нерідко можна почути нарікання на представників націоналістичного руху, особливо його очільників: “Ну коли вже! Коли вже революція? Коли ви скинете режим Порошенка?”

Частково зрозуміти такі нарікання можливо. Якщо уявити своєрідну “шкалу шкідництва”, то Порошенко вже подолав ті результати, які демонстрував Янукович. Уже перші мінські домовленості були достатнім приводом для вибуху революції.

Але!

Для революції потрібні не лише приводи, але й ґрунт. І готувати цей ґрунт – обов’язок кожного патріота, котрий розуміє, що націоналістична революція це безальтернативний шлях порятунку України.

Запитуєш “Коли вже нарешті революція?” Зроби щось, аби приблизити її вибух!

Ми не будемо писати тут те, що могло б стати формальною причиною вимагати у хостінг-провайдера відмовити нашому сайту у послугах (прецедентів таких звернень було достатньо). Зазначимо лише, що такі акції повинні проводитися з розумом: не відлякувати від ідеї революційної боротьби абсолютну більшість суспільства, а формувати критичну масу (зрозуміло, що всім аж ніяк не сподобаєшся). Долучатися до таких акцій можна лише будучи впевненим у власних силах і зваживши всі “за” і “проти”.

Натомість розпишемо елементарні форми діяльності, які мають неабиякий потенціал. Ідеться передусім про пропаганду.

Завдання революційної пропаганди — не переконати у правоті революціонерів УСЕ суспільство, а сформувати критичну масу потенційних учасників революційної боротьби і підготувати до сприйняття революції широкі маси населення (так би мовити, мінімалізувати можливий шок).

За нинішніх умов залучитися підтримкою абсолютної більшості населення неможливо в принципі. Націоналісти не володіють такими ресурсами, якими володіють їхні вороги. У нас немає контролю над телеканалами, немає газет зі стотисячним чи мільйонним тиражем. Але дещо ми можемо, лиш потрібно використовувати всі доступні ресурси.

Пропаганда в Інтернеті. Порошенко значно сильніший в інформаційному плані, ніж Янукович. Це, зокрема, стосується роботи в Інтернеті, в тому числі у соцмережах. “Мінстець” сьогодні має доволі сильні позиції там, де мали би панувати ми, націоналісти. У арсеналі “Мінстеця” – добре поставлена робота “тролів” та “ботів”, мережа проплачених блогерів, армія корисних ідіотів, недалекоглядних обивателів із елементарними патріотичними почуттями (так звані “Інформаційні війська України”, створені нібито для інформаційної протидії Росії: людина підписується на щоденні повідомлення, читає своєрідний темник, а також отримує завдання щодо поширення у соцмережах певних матеріалів. Попри благородну ціль, діяльність “Інформаційних військ” спрямовується у першу чергу на те, щоб надати підтримки політиці Порошенка).

Що ми можемо цьому протиставити? Самим активніше працювати у соцмережах. Напрямних є декілька.

Як мінімум, не лінуйся регулярно заходити на наш сайт і поширювати його матеріали принаймні на своїй сторінці (бажано – розкидувати їх по групах). Поширюй матеріали з інших сайтів, які висвітлюють правду про діяльність режиму Порошенка (лиш стережися фейків!). Якщо, раптом, із якихось причин ти не хочеш перетворювати свою сторінку на пропагандистський рупор, створи іншу (під чужим іменем). Не соромся цього – ворог, як уже говорилося, має цілу армію “ботів”.

Створюй власні коротенькі матеріали – текстові або графічні. Вирізай цитати зі статей, які ми публікуємо, або передавай їхній месидж основними тезами. Можна подавати коротенький текст, перенісши його на картинку. Створюй влучні і дотепні мотиватори та демотиватори.

Активно коментуй – і у соцмережах, і на сайтах. Знову ж таки, статі, які ми публікуємо, можуть послужити у якості своєрідного темника. Ми намагаємося оперативно реагувати на всі актуальні події з чітких націоналістичних засад. Допоможи донести націоналістичну позицію до якомога ширших мас населення.

Для посилення ефективності власної роботи координуй свої дії з однодумцями. Створюйте для координації закриті групи. Приклади спільної дії: 1) чіткий розподіл груп, у яких ведеться пропаганда; кожен із учасників має декілька груп, у яких він постить, і має одного-декількох “колег”, які коментують опубліковані матеріали, аби зробити їх більш популярними; 2) спільна протидія засиллю порохоботів у коментарях (коли на один матеріал “накидується” декілька порохоботів або обдурених порошенківської пропагандою людей — їх варто подавити і якістю аргументів, і кількістю, інколи не слід цуратися і тролінгу); пам’ятайте, що матеріали, які мають багато коментарів, переглядаються більшою кількістю людей, так само популярними стають самі коментарі, які набирають чимало “лайків”.

Якщо маєте відповідні здібності, створіть свій блог.

Вулична пропаганда. Ми не маємо своїх телеканалів, багатьотисячних газет і не витрачаємо десятки мільйонів на білборди та сітілайти. Але ми маємо: принтери, балончики з фарбою, можливість замовляти елементарні поліграфічні послуги. Виготовляйте і розповсюджуйте стікери (самоклейки) та листівки більшого формату, які клеяться за допомогою клею. Використовуйте графіті (звичайні написи балончиком або ж через трафарет).

Використовуйте ці засоби, аби донести чіткі месиджі. Використовуйте короткі і змістовні заклики і гасла. Наприклад: “Геть Мінські домовленості — геть режим Порошенка!”, “Порошенко, ти відповіси за Мінські домовленості!”, “Україну врятує революція!”, “Україну врятує націоналістична революція!”, “Смерть олігархічному режиму! Патріотів — до влади!”, “Порошенко нічим не кращий Януковича!”, “Не переможемо зовнішнього ворога, доки не здолаємо зовнішнього!”, “Порошенко, ти не встигнеш втекти до Ростова!”, “Доведімо справу Небесної сотні до кінця!”, “Порошенко + регіонали = оновлений режим внутрішньої окупації” і т.д.

Можна використовувати “лаконічні” теми: написи зображення “Порошенка-індуса” (графіті через трафарет і червоною цяткою на чолі). Усе це було доволі поширено, коли готували повалення Януковича. Обличчя дещо змінилися – система лишилася тією ж самою. Працюймо на архетипи!

Єдине зауваження — не допускайте, аби ваша пропаганда відштовхувала людей через естетичні критерії. Малюйте графіті так, аби це виглядало гарно. Не малюйте там, де це неприйнятно. Наприклад, не псуйте фасади будинків (натомість фасад офісу “Блоку Петра Порошенка” – саме те, що потрібно).

До речі, графіті-акції або масова розклейка листівок може стати методом вишколу. Уявіть, що за листівки вас чекає не неприємне спілкування з “міліціонерами”, не штраф, не пару годин в райвідділку і навіть не занесення вашого прізвища до специфічної бази даних, а розстріл чи тривале ув’язнення. Уявіть, що ви дієте безпосередньо на ворожій території (наприклад в окупованому Криму). Ретельно плануйте акції, вивчайте маршрути патрульної служби, правильно розподіляйте обов’язки (якщо дієте в команді), підбирайте одяг. Можливо, отримані вами здібності ще знадобляться для більш серйозних речей.

Роби сьогодні елементарне, щоб бути готовим до Великих Справ завтрашнього дня!

Джерело: http://banderivets.org.ua/hochesh-revolyutsiyi-gotuj-yiyi.html