Міжнародна неурядова організація підвела підсумки діяльності за 2020 рік

Члени міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” за 2020 рік провели 44 зустрічі з українськими та закордонними громадськими діячами, фінансово підтримали українські видавництва, як в Україні, так за її межами.

Представники організації “Координаційний ресурсний центр” та волонтери допомагали і брали участь у понад 120 заходах в Чехії, Україні, Угорщині, Словаччині, Литві, Латвії, Іспанії, Грузії, Хорватії, Німеччині, Нідерландax, Росії, Казахстані, Польщі, Канади та США.

Відеозвіт на Ютубе: https://youtu.be/9leXHUQae3s

За 2020 рік організація збільшилa прихильників і друзів української справи, провелa дві міжнародні місії КРЦ зі спостереження за парламентськими виборами та місцевими виборами в Україні. КРЦ єдина з 9 міжнародних організацій активно здійснювала спостереження за всіма виборами в Україні призначених в 2020 році.

Головні проєкти міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр”:

СПЕЦІАЛЬНА МОНІТОРИНҐОВА МІСІЯ КРЦ
CRCMEDIA – НОВИНИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДІАСПОРИ
СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО
ПОРТАЛ УКРАЇНСЬКИХ КУЛЬТУРНИХ РЕСУРСІВ
МОЛОДІЖНИЙ ПАРЛАМЕНТ УНС
УКРАЇНСЬКІ ГРОМАДИ ЄВРОПИ
НАШІ
ЕКОЛОГІЧНЕ ПРОСВІТНИЦТВО
МОНІТОРИНҐ І ВІДНОВЛЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
ДЕНЬ ІЗ ЗАКОРДОННИМ УКРАЇНЦЕМ.

Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” – це форуми, презентації, журналістські розслідування КРЦ, волонтерські заходи, Міжнародні місії КРЦ, незалежне спостереження за виборами в Україні, меценатство, поширення альтернативної інформації, рішучі кроки на шляху об’єднання громад, альтруїзм, просвітництво, співпраця та також багато іншого на благо суспільства.

Джерело: International non-governmental organization “Coordination Resource Center”