КРЦ розгортає Міжнародну місію зі спостереження за повторними та проміжними виборами в Україні

Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторними і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 50 та № 87, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення організації.Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторними і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 50 та № 87, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення організації.

Законодавчий орган державної влади України призначив повторні місцеві вибори на 14 і 21 лютого, 07, 14 і 28 березня 2021 року, проміжні місцеві вибори – 28 березня 2021 року, проміжні вибори народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 50 та № 87 – 28 березня 2021 року.

Місія КРЦ вже спостерігає за підготовкою до виборчого процесу, здійснюватиме моніторинґ і надаватиме оцінку повторним і проміжним місцевим виборам, проміжним виборам народних депутатів України. Запрошуємо приєднатися до Місії КРЦ.

Йдеться у повідомленні.

КРЦ приймає звернення від осіб, які 14, 21 лютого, 07, 14 і 28 березня 2021 року:

* прибудуть в Україну та бажають вести спостереження за ходом виборчого процесу;
* тимчасово або постійно проживають в Україні та готові приєднатися до КРЦ Місії;
* готові моніторити висвітлювання ходу виборчого процесу в приватних соцмережах та ЗМІ.

Детальніше на crcobservers“равлик”gmail“крапка”com

Місія проходитиме в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

“Запрошуємо всіх приєднатися до Міжнародної місії КРЦ та допомогти добровольцям із спостереження за повторними виборами в Україні. Наша діяльність в Україні проходить в межах проєкту КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, – додає Голова міжнародної місії КРЦ.

Для того, щоб стати офіційним спостерігачем акредитованим ЦВК України, просимо заповнити цю анкету тут https://forms.gle/5v4sQWxGi6z5ovNVA або надіслати пропозицію на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com не пізніше 10 лютого або 10 березня 2021.

Звертаємо вашу увагу на Виборчий кодекс України, зокрема на статтю 58 Офіційні спостерігачі, де зазначено, що офіційним спостерігачем не може бути особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом.