Вінниця готується приймати Форум української молоді діаспори Вінниця 2016

З 22 по 27 серпня 2016 р. в Україні в місті Вінниця відбудеться “Форум Української молоді діаспори – Вінниця 2016”, до участі в якому запрошуються представники української молоді діаспори з різних країн світу.

Головним організатором діаспорного дійства є Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО, Мирослав Гочак).

Офіційне відкриття “Форуму Української молоді діаспори – Вінниця 2016” (ФУМД) відбудеться 22 серпня 2016 року у Вінницькому державному академічно музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського за участю представників світового українства, українських діаспорних організацій, державних структур України, українських політиків, громадських i культурних діячів з України, а також української молоді діаспори.

Непублічна частина ФУМД складатиметься з різноманітних тренінгів, майстер-класів та неформальних зустрічей для української молоді діаспори віку 18-30 років у період з 24-27 серпня 2016 року, де буде можливість навчитись використовувати новітні технології, тренди, використання власних ресурсів, комунікації, та багато чого що стане в пригоді для розвитку українських молодих лідерів.

У рамках програми форуму також планується різноманітна культурна програма – “Діаспора Фест”, а 27 серпня – завершальний концерт за участю сучасних митців та гуртів з України та української діаспори.

Оргкомітет всіх зацікавлених щиро запрошує до співпраці. Офіційна реєстрація відкрита в інтернеті тут: http://fumd.skumo.org . За додатковою інформацією звертайтеся на адресу fumd@skumo.org , фейсбук .

Пісня про Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій: