У Львові пройде Міжнародний Фестиваль українського танцю та культури

15-18 липня у Львові відбудеться Міжнародний Фестиваль українського танцю та культури, який збере українські танцювальні та пісенні колективи зі всього світу. Про це jarmart.info повідомляє із посиланням на прес-службу Львівської міської ради city-adm.lviv.ua .

У програмі Фестивалю заплановано:

16 липня:
17:00-19:00 – виступ учасників Фестивалю на сцені на пл. Ринок;

17 липня:
11:30-13:00 – урочисте покладання квітів біля пам’ятника Тарасу Шевченко та героям Майдану та АТО на відзначення 25-ої річниці Незалежності України та 125-ої річниці еміграції українців за кордон (зокрема до Канади, США, Австралії);

16:00-19:00 – конкурсна програма Фестивалю, виступи учасників на сцені у Шевченківському Гаю;

19:00-21:00 – спільний концерт гуртів “Бурдон” (Львів, Україна) та “Tyt I Tam” (Саскатун, Канада) на сцені на пл. Ринок;

18 липня:
19:00-21:30 – гала-концерт Фестивалю в театрі ім. Марії Заньковецької.

В рамках Фестивалю також заплановано ряд майстер-класів з українського танцю та співу для колективів-учасників.

Учасники Фестивалю – колективи українського танцю: Вітер (Едмонтон, Канада), Атабаска (Атабаска, Канада), Поділля (Манчестер, Велика Британія), Брати Козаки (Мельбурн, Австралія), Славутич (Кременчук, Україна).

Приймає – Заслужений ансамбль танцю України “Юність” (Львів, Україна).

Організовують ці заходи спільно з компаніями Cobblestone Freeway (Канада), спільнота Ukrainian Dance World, Nadiya Art Agency (Канада) та компанія “Чудо-Тур” (Україна).

Нагадаємо, у Львові 29 травня 2015 р. проходив Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Весоловського.