Українська молодь діаспори підтримала українців Криму та Росії

Представники української діаспори з Чеської Республіки, Греції, Хорватії, Нідерландів, Польщі, Литви, Данії, Канади, Іспанії, Киргизстану, Молдови, Росії, Японії разом із громадянами України влаштували флешмоб на підтримку українців в Криму та Росії, – повідомляють організатори події.

Молоді люди – учасники щорічних зборів Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій та Форуму української молоді діаспори Одеса 2015 зробили фото та відео з плакатами і словами підтримки на адресу українців в Криму.

“Головна мета учасників флешмобу – моральна підтримка українців у Криму та Росії, які зараз можуть почуватись самотніми. “Українці разом, ми з вами”, – головне гасло флешмобу”, – розповідає учасник форуму Сергей Карась.

16 березня 2014 року на території України в Криму і місті Севастополь відбувся так званий “референдум про статус півострова”, за результатами якого Російська Федерація включила Крим до свого складу. Україна і Захід не визнали це голосування і вважають, що Росія Крим анексувала.

Після окупації територій України на півострові почались утискання українців за політичними та мовними ознаками.

www.jarmart.info