У Мюнхені відбулася панахида за Степанa Бандеру

30 жовтня 2010 року на могилі славної пам’яті Провідника ОУН Степана Бандери у м. Мюнхені (Німеччина) відбулася поминальна панахида та віче. Панахиду до 51 річниці з дня загибелі Провідника відслужив священник УГКЦ. В слові на пошану Провідника отець розповів про його життєвий шлях. Також виступили представники світового українства.

Повідомляє інформаційний культурно-історичний вісник з посиланням на пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”.

На панахиді були присутні члени родини Провідника – зять Андрій Куцан, внуки та правнуки, представник посольства України в Німеччині, українські націоналісти з України, Німеччини та інших європейських країн. В заході взяла участь багаточисельна чеська делегація від Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”, представник чеських прихильників ВО “Свобода” Олегом Зайнуллін разом з членами Українсько – культурного товариства “Родина” м. Прага під керівництвом пана Йосипа Климковича. Також були присутні місцеві українці з Німеччини.

Громадська панахида була завершена виступом бандуристів зі Львова. Після панахиди делегація Міжнародного об’єднання “Українська Свобода” відвідала могили Наталки Куцан – Бандери, провідників Ярослава Стецька, Степана Ленкавського, Голови СБ ОУН І. Кашуби, полковника УНА Є. Рена – Побігущого та інших yкраїнців, які спочили в німецькій землі на цвинтарі Вальдфрідгоф. Про життя та боротьбу Провідників ОУН розповіли делегації з Праги пані Захарків і член УПА та колишня секретарка Ярослава Стецька – пані Філь.

Джерело: Пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”