Prezident Světového Kongresu Ukrajinců setkal se s ukrajinskou menšinou v ČR

Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій зустрівся з українською громадою Чехії, , повідомляє JARMART.INFO – інформаційний культурно-історичний вісник.

9 липня 2017 р. у рамках робочого візиту до Чеської Республіки Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій побував у Празі, де зустрівся з головами українських діяспорних об’єднань та представниками українських молодіжних організацій в Чеській Республіці.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

Візит Президента неурядової організації СКУ організувало українське діяспорне об’єднання “Українська ініціатива в Чеській Республіці” на чолі з Вікторем Райчинцем.

Президент СКУ Евген Чолій в Празі | відео: https://youtu.be/sfe4zy1PXeE

Пряма мова Президента СКУ Євгена Чолія щодо відзначення 50 років діяльності Світового Конґресу Українців | відео: https://youtu.be/mldO1flYzP8

Богдан Райчинець, Українська Ініціатива в Чеській Республіці

Евген Чолій, президент Світового Конґресу Українців

Віктор Райчинець, голова Української Ініціативи в Чеській Республіці

Українська діаспора в Чехії