В Чехії відбувся протест проти ратифікації чорноморської угоди

2 травня 2010 року у Празі (Чеська Республіка) на Карловій вулиці біля греко-католицького катедрального собору Св. Климентія виник стихійний мітинґ проти незаконного затвердження Верховною Радою “харківської змови” між Януковичем та Мєдвєдєвим, щодо продовження дії перебування в України військово – морських баз РФ,

Повідомляє інформаційний культурно-історичний вісник з посиланням на Пресове бюро МО “Українська Свобода”.

Мітинґ проходив також проти незаконного затримання активу ВО “Свобода“ та затримання О. Макарова з В. Краснощоком після маршу на честь закатованого терористами з Антіфи Максима Чайки в Одесі. Також – проти законопроєкту, який зареєстрували у ВР депутати від Партії Регіонів, щодо відміни 50% квоти на транслювання музичних творів українських авторів в ефірах теле та радіостанцій.

Перед присутніми виступив Президент Міжнародного об’єднання “Українська Свобода” Богдан Костів, який зачитав відозву ВО “Свободи“ з приводу створення анти української коаліції у ВР та закликав ставати до лав національної опозиції. Також виступив представник чеських прихильників ВО “Свобода” Олег Зайнуллін. Він розповів про події, які відбувалися у та під стінами ВР під час Чорного вівторка 27 квітня 2010, закликав присутніх бути вірними ідеї українського націоналізму. Його виступ переривався скандуваннями присутніх: “Геть Чорноморський Флот з України!”, “свободу політичним в’язням!”, “ні політичним репресіям!”. Мітингувальник також засудив намір компартії України 5 травня відкрити пам’ятник злочинцю злочинцю Іосебу Джугашвілі у м. Запоріжжя.

Під час мітинґу було роздано присутнім примірники газети “Свобода“, яка в Чехії між українцями користується великою популярністю.

Джерело: Пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”