Українці Чехії протестували проти нового українського податкового кодексу

23 листопада 2010 у Празі біля Посольства України в Чехії відбувся мітинґ-протест проти нового українського податкового кодексу.

Повідомляє інформаційний культурно-історичний вісник з посиланням на пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”.

На мітинґу виступив представник спільноти чеських прихильників ВО “Свобода” Олег Зайнуллін, який закликав засудити дії уряду щодо податкового кодексу та політику міністра освіти Дмитра Табачника, як ворога української мови та історії. На мітинґу також виступив пан Роман Кавальчук – голова молодіжного руху Білоруського Національного Фронту, який висловив слова солідарності українському народу у його боротьбі з антиукраїнською владою.

До мітинґуючих вийшов пан Михайло Ковбаса – перший секретар з політичних питань Посольства України в ЧР, якому були пред’явлені вимоги мітинґуючих. В руках учасники акції тримали українські державні прапори, прапор ОУН, символіку ВО “Свобода” та національний біло-червоно-білий прапор Білорусі. Також були плакати із гаслами: “Азарова геть!”, “Азаров + Тіґіпко + Табачник = вороги”, “Прага з Україною”, “Разом до перемоги!”, “Податковому кодексу, ні!” та інші. Мітинґ тривав з 16:00 до 18:00 години.

Джерело: Пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”