ЦВК встановила результати проміжних виборів народного депутата України в ОВО N 87

22 квітня 2021 після перерви Комісія постійного колегіального державного органу України продовжила роботу в режимі засідання, де встановила результати проміжних виборів народного депутата України 28 березня 2021 року в одномандатному виборчому окрузі № 87, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia.

Центральна Виборча Комісія України поспішно опрацювала отримані від ОВК матеріали, а також проаналізувала та врахувала низьку рішень Суду щодо невчасного встановлення результатів виборів на виборчому регіоні № 9 і таким чином перейшла до встановлення офіційних результатів виборів в одномандатному виборчому окрузі № 87.

Доповідають міжнародні спостерігачі КРЦ.

”За даними протоколу народним депутатом України обрано Василя Вірастюка від політичної партії “СЛУГА НАРОДУ”. За нього проголосувало 15 536 виборців, що становить 30,95 % від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні”, – повідомляє голова Міжнародної місії КРЦ.

Відповідний протокол підписали 16 членів ЦВК, двоє з них додали окрему думку, решту членів Комісії через відпустку не з’явилися на свої робочі місця.

Як раніше повідомлялося, Міжнародна спостережна місія КРЦ заявляє про не додержання виборчих прав громадян України в Донецькій області в ОВО № 50 та на 9 виборчому регіоні в одномандатному виборчому окрузі № 87.

У Міжнародній місії КРЦ зазначається, за більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87 та № 184 і № 197.