Світове українство вимагає притягнути Росію до відповідальності за МН17

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає міжнародне співтовариство притягнути до відповідальності Російську Федерацію за причетність до збиття літака малайзійських авіаліній рейсу MH17 та збільшити тиск на Російську Федерацію, щоб вона вивела свої війська з України після оголошення 24 травня 2014 р. висновків Міжнародної слідчої групи.

Міжнародна слідча група, до складу якої увійшли представники з Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України, прийшла до висновку, що літак був збитий російським зенітно-ракетним комплексом “Бук”, який належав 53-ій бригаді військ протиповітряної оборони Росії, базований у м. Курськ. Зокрема, ракету доставили ​​в Україну з Російської Федерації й запустили з території, що контролюється Російською Федерацією та підтримуваними нею терористами, а потім повернули на територію Російської Федерації на автотранспортних засобах, що належали російським збройним силам.

Військова агресія Російської Федерації проти України на її східній території забрала життя понад 10 тисяч осіб. Продовження щоденної ескалації насильства свідчить про необхідність міжнародного співтовариства збільшувати заходи, спрямовані на примусове виведення російських військ з території України, а також на розкриття дезінформації, яка поширюється владою держави агресора.

“Світовий Конґрес Українців висловлює глибоке співчуття сім’ям і друзям жертв цього терористичного акту та закликає міжнародне співтовариство покарати винних осіб”, – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Відео: https://youtu.be/rhyd875Qtlg

25 травня 2018 р. Австралія та Нідерланди офіційно звинуватили Російську Федерацію у відповідальності за знищення у липні 2014 року пасажирського Boeing-777 “Малайзійських авіаліній”, що виконував рейс MH17 із Амстердама в Куала-Лумпур. На борту лайнера було 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони були вбиті.

24 травня Міжнародна спільна слідча група поінформувала, що літак був збитий над окупованою територією сходу України 17 липня 2014 року ракетою, випущеною з зенітно-ракетного комплексу “Бук”, який належить 53-й зенітно-ракетній бригаді ППО збройних сил Росії, що дислокується в Курську.

Джерело: www.politie.nl | ukrainianworldcongress.org/news.php/news/1832/lang/en