Світове українство закликає об’єднатися на захист політичних в’язнів утримуваних Російською Федерацією

ЗАКЛИК

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українців у діаспорі приєднатися до народу України та закликати до звільнення всіх українських політичних в’язнів, незаконно утримуваних Російською Федерацією.

1-2 червня 2018 р. українці по всьому світу об’єднаються на захист режисера Олега Сенцова, який приєднався до інших політичних в’язнів, оголосивши голодування.

По всій Україні під консульськими представництвами Російської Федерації відбуваються акції протесту з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів та заручників, а також на підтримку звернення Верховної Ради України від 1 березня 2018 р. до всіх іноземних урядів з проханням засудити дії та посилити санкції проти Російської Федерації.

На даний час більше 60 українців, незаконно утримуються за безпідставними та політично вмотивованими звинуваченнями у Російській Федерації та окупованому Криму. На окупованій території сходу України Російська Федерація утримує понад 100 заручників, які потерпають від тортур та приниження окупаційного режиму.

Міжнародне співтовариство має висловити свою позицію у цій кампанії та посилити тиск на Російську Федерацію, щоб вона звільнила політв’язнів. Оскільки Російська Федерація готується приймати Чемпіонат світу з футболу 2018 р., ми повинні бути впевнені в тому, щоб справжнє обличчя Російської Федерації, включаючи її військові дії проти суверенних країн та грубі порушення прав людини, не було приховане.

Приєднуйтесь до дій у своїй громаді! Покажіть українським та кримськотатарським політв’язням, що вони не самотні!

Джерело: http://ukrainianworldcongress.org/news.php/news/1835/lang/en