28 листопада – День пам’яті жертв геноциду українського народу

Четверту суботу листопада українці та світове українство поминають 82 річницю геноциду українського народу – Голодомор в 1932 -1933 роках. Також протягом тижня вшановують пам’ять мільйонів людей, які загинули тільки тому, що вони говорили українською та були українцями.

Штучний голодомор був інструментом комуністичного тоталітарного режиму Йосипа Сталіна для насильницького знищення голодом мільйонів чоловіків, жінок і дітей, щоб не допустити подальшої загрози для радянської влади з боку українців.

У той час, як мільйони українців помирали жахливою смертю на багатій, родючій землі, яка відома як житниця Європи, Захід відмовився почути голоси правди про український Голодомор та замість цього дозволив обдурити себе гучними голосами обману, які вправно приховували або перекручували факти.

Цей акт геноциду українського народу був частиною довготривалих історичних подій, спрямованих на пригноблення і підкорення української нації. Такий хід історії привів український народ до сьогоднішнього історичного моменту, об’єднавши його в боротьбі проти іноземного агресора – Російської Федерації, що наполегливо, однак безуспішно намагається придушити прагнення нації до вільного та гідного життя.

Сьогодні, коли є доступ до великої кількості інформації в архівах по всьому світу, Геноцид українців більше не можна заперечувати. Слід, однак, побачити, чи світ зробив належні висновки з уроків штучних голодоморів. Сучасні покоління будуть оцінені за їхні дії в захисті принципів демократії, гідності кожної людини, основних людських прав та в плеканні правди.

Вшановуючи пам’ять жертв Геноциди українського народу, двадцятимільйонна українська діаспора на чолі зі Світовим Конґресом Українців (СКУ) зобов’язується продовжувати свої наполегливі зусилля в піднесенні міжнародної обізнаності про геноцид українців – штучний голод, включаючи визнання Голодомору як акту геноциду з боку урядів усіх країн та Організації Об’єднаних Націй.

СКУ висловлює вдячність свідкам Голокосту – геноциду українців за їхні правдиві та болючі спогади, які допомагають світу усвідомити жахи цієї трагедії, та закликає нащадків жертв Голокосту – геноциду українського народу і далі високо тримати смолоскип цієї правди.

У суботу, 28 листопада 2015 р. ми закликаємо кожну родину в світі помолитися за жертви геноциду українського народу, який спричинив комуністичний режим та запалити свічку пам’яті у вікні свого будинку.

Нехай же ця свічка вічно горить яскравим полум’ям як маяк істини, що буде постійно зберігати  нашу пам’ять про жертви геноциду.

Україна пам’ятає – Світ визнає!

ukrainianworldcongress.org