Спільними діями збережемо життя!

Нещодавно представники громадської організації “Збережи життя на дорозі” нанесли навчальну дорожню розмітку на території Нижнівського навчально-виховного комплексу з метою в ігровій формі водій-пішохід навчати дітей основним правилам дорожнього руху.

29. 11. 2019 p. представники громадської організації “Збережи життя на дорозі” відвідали с. Нижнів, де на території місцевої школи для дошкільнят та учнів провели відкритий урок “Правила дорожнього руху та культура поведінки на дорозі”.

Для закріплення навченого наймолодшим дітям були роздані абетки-розмальовки з різноманітними трафунками на шляхах.

Діти радісно дякували організаторам заходу і гостям поліцейським.

Також представники організації провели майстер-клас по наданню першої домедичної допомоги.  Всі охочі мали змогу спробувати на макетах масаж серця та попрактикувати як правильно врятувати людину.

“Заходи відбулися за сприяння начальника Служби автомобільних доріг Василя Буджака, начальника Тлумацького відділення поліції Василя Семенюка, міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” та за підтримки місцевого жителя Віктора Гарасимишина.

Тільки за 2018-2019 роках, громадською організацією “Збережи життя на дорозі” було навчено понад 5 тисячі дітей у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Програма фінансується за власні кошти організації”,- розказує голова ГО “Збережи життя на дорозі” Ростислав Петришин.

Відео:

https://www.facebook.com/save.your.life.on.the.road/videos/485584242086933/

Джерело:  Збережи життя на дорозі | КРЦ