День вчителя відсвяткували в Празі

10 жовтня 2009 року у Празі в Українській cуботній школі “Свобода”, засновником якої є Міжнародне об`єднання “Українська Свобода” і яку фінансово підтримує ВO “Свобода”, відбулось урочисте святкування Дня вчителя.

Повідомляє інформаційний культурно-історичний вісник з посиланням на пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”.

Участь у святі взяли учні школи, батьки, гості, члени та прихильники Міжнародного об`єднання “Українська Свобода”. Педагогічний й учнівський колективи підготували програму, присвячену вшануванню дня працівників освіти, а також святу Осені, зокрема, осінній композиції і осінньому малюнку.

Святковий вечір розпочала словами подяки директор школи Марія Гаврилюк. Після цього обрали членів журі для визначення переможців конкурсу малюнків і екібан, підготовлених учнями школи. Під час своїх виступів діти зачитували вірші, висловлювали вдячність вчителям за відданість, працьовитість, доброту, порядність, терпіння та велику відвагу нести цю важливу місію – доносити українське слово любові до України, зводити величний храм знань для українців, які мешкають за кордоном.

Учениці старших класів, в інструментальному супроводі, заспівали пісні, які не залишили байдужим жодного з присутніх. А родзинкою програми стало почесне нагородження вчителів орденами учнівських симпатій. Наприкінці святкування відбулось оцінювання творчих робіт дітей, розповідей про історію створення цих робіт юними митцями й обрання та нагородження переможців конкурсу подарунками. Саме свято залишило незабутній спогад і радість в серцях дітей і дорослих.

Педагогічний колектив

Джерело: Пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”