Відзначено десяту річницю “9 березня 2001 р.” акції “Україна без Кучми”

В середу, 9 березня 2011 року в Празі на площі Кінських Посол України в Чеській Республіці Іван Грицак, працівники посольства та українська громада Чехії поклали квіти до підніжжя пам’ятника видатного українського письменника, поета та художника Тараса Шевченка.

Повідомляє JARMART.INFO – інформаційний культурно-історичний вісник з посиланням на пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”.

Також українськими патріотами була відзначена десята річниця “9 березня 2001 р.” – кульмінаційного дня акції “Україна без Кучми”, коли в Києві біля пам’ятника Тарасу Шевченкові відбулися сутички між демонстрантами і міліцією, за які 18 членів УНА-УНСО відсиділи по 2-3 роки. Парламентська Асамблея Ради Європи у вересні 2003 визнала їх політв’язнями. На празькій акції пам’яті Тарасу Шевченку виступив Олег Зайнуллін, який пригадав присутнім про 10-річницю “Україна без Кучми”, закликав разом побороти сьогоднішній антиукраїнський режим в Україні і розпочати нову акцію “Україна без Януковича”. На кінець були процитовані слова Кобзаря: “А щоб збудить хиренну волю…”.

В руках учасники акції тримали національні, червоно-чорні прапори, символіку ВО “Свобода” та плакати із гаслами: “Геть московське сміття: Януковича, Табачника, Могільова!”, “Десять років Україна без Кучми”. Під час віче присутні скандували традиційне про УНА-УНСО: “Слава Нації – Смерть ворогам!”.

Джерело: Пресове бюро Міжнародного об’єднання “Українська Свобода”