В Брюсселі відкрили представництво Світового Конґресу Українців

20 лютого 2017 р. Світовий Конґрес Українців (СКУ) відкрив Представництво СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі в День Героїв Небесної Сотні. Представництво СКУ покликане прискорити просування європейського вибору українського народу, який вповні підтримала українська діаспора та за який поклали свої життя Герої Небесної Сотні.

Відкриття Представництва СКУ відбулось у приміщенні Товариства українців у Бельгії, що є складовою організацією СКУ.

З привітаннями виступили Постійний представник України при Європейського союзу і Посол України в Бельгії і в Люксембурзі Микола Точицький та Голова Товариства українців у Бельгії Ігор Хохоляк.

Президент СКУ Евген Чолій у своїй промові наголосив на ролі Представництва СКУ в донесенні до міжнародного співтовариства, насамперед до ЄС і НАТО, голосу світового українства про те, що європейська та євроатлантична інтеграція реформованої України є в найкращих інтересах як України, так і ЄС. Разом з цим Президент СКУ відзначив важливість усвідомлення, що нелегальною окупацією Криму Росією та військовими діями на сході України Російська Федерація створила міжнародну кризу, яка загрожує миру і безпеці у всьому світі. Захищаючи свої кордони, Україна фактично зупиняє просування російського імперіалізму на в Європу.

Президент СКУ представив новопризначених Директора Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі Марину Ярошевич та Заступника директора Дмитра Панчука, які, в свою чергу, заявили про їхню готовність до виконання мандату Представництва СКУ.

“Хочу запевнити, що цілком розумію важливість діяльності Представництва СКУ для підтримки європейських і євроатлантичних прагнень українського народу, та буду старанно виконувати обов’язки, які на мене покладає СКУ,” – зазначила Директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі Марина Ярошевич.

“Відкриття Представництва СКУ співало з сумною датою в новітній історії України – Днем Героїв Небесної Сотні. Тому, схиляючи голови перед їхньою світлою пам’яттю, хочу запевнити, що СКУ буде робити все, щоб продовжувати започаткований ними курс,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Джерело: http://ukrainianworldcongress.org/news.php/news/1589