Прагу відвідав президент СКУ

2-5 липня 2011 року у рамках робочого візиту до Чеської Республіки новообраний Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Євген Чолій вперше відвідав Прагу, де зустрівся з головами українських діяспорних об’єднань та представниками українських молодіжних організацій західної Чехії.

У неділю, 3 липня, Президент СКУ виступив у Будинку нацменшин в Празі перед українською громадою. головами українських організацій в Чеської Республіки.

Після промови кожен охочий мав нагоду поспілкуватися. У зустрічі взяли участь декілька проукраїнських організацій Чехії, Президент міжнародного об’єднання “Українська Свобода” Богдан Костів, голова Української ініціативи в Чеській Республіці Віктор Райчинець і представники українських молодіжних організацій західної Чехії “ПЦО” та молодь МОУС-М. Євген Чолій також зустрівся зі заступником голови Праги, відвідав секретаріат Ради уряду з питань нацменшин Чеської Республіки та зустрівся зі дипломатами посольства України в Чеській Республіці.

Тижневий візит президента неурядової організації СКУ організувала діяспорне об’єднання “Українська ініціатива в Чеській Республіці”.

Промова:

Питання та відповіді:

jarmart.info