Президент СКУ Евген Чолій виступив на Вроцлавському глобальному форумі у Польщі

13 червня 2015 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив на сесії Вроцлавського глобального форуму під назвою “Україна: реформи під час війни”.

Президент СКУ наголосив, що міжнародному співтовариству слід виділити Українi економічну допомогу, подібною до плана Маршалла, для подолання наслідків агресії Росії, введення необхідних реформ та прискорення процесу євроінтеграції України. Поза тим, українцям слід надати безвізовий режим для забезпечення незворотності їх європейського вибору.

Евген Чолій заявив, що Україна бореться з дуже потужною російською дезінформаційною кампанією з метою дискредитувати її як державу.

Він додав, що міжнародне співтовариство  повинно зрозуміти, що Президент Росії Владімір Путін кидає йому виклик Східною Україною. Президент СКУ зробив висновок, що якщо міжнародне співтовариство не відреагує рішуче сьогодні, тоді  Президент Владімір Путін випробує статтю 5 Угоди НАТО, що може призвести до третьої світової війни.

У цій сесії Форуму взяли участь Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус, Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, Мер Львова Андрій Садовий та Голова Консультативної ради Львівської бізнес-школи та колишній Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета. Ведучим дискусії був Виконавчий віце‑президент Атлантичної ради Деймон Вилсон.

Вроцлавський глобальний форум – це провідна трансатлантична конференція у Польщі, яка збирає видатних політиків і підприємців для обговорення ключових трансатлантичних цінностей демократії, процвітання і безпеки. Форум організований Атлантичною радою, містом Вроцлав та Польським інститутом міжнародних справ.

З виступом Президента СКУ Евгена Чолія можна ознайомитись, натиснувши тут: https://www.youtube.com/watch?v=74KbnmIo4_0&feature=youtu.be

Джерело: http://www.ukrainianworldcongress.org/news.php/news/1242/lang/ua