Злет 2015

23-24 травня, 2015 р. на Оселі СУМ в Елленвілі в штаті Нью Йорк відбувся 56-ий Злет Юнацтва.

Злет відбувався під гаслом “Народ мій є , народ мій завжди буде”, слова українського письменника Василя Симоненка. 17 Осередків з Америки та Канади вислали своє юнацтво , щоб чесно  змагатися і знайти Осередок , який є найкращий. 489 юнаків, юначок, і суменят змагалися у конкурсах знання , слова , роїв, мистецтва, мультимедії, та спорту. Після дводенних змагань, після підрахунку результатів перше місце серед 17 Відділів зайняв 3-ий Відділ “Вілогорща”з Осередку ім. гет. Богдана Хмельницького із Клівленду, друге місце зайнав 54-ий Відділ “Херсонес” із Стемфорду, а трете місце зайняв 2-ий Відділ “Одеса” з Осередку ім. Миколи Павлушкова із Чикаґо. Першунами Злету серед молодшого юнацтва стали: 1-ше місце Андрій Павлик, Клівленд ; 2-ге місце Андрій Швець, Етобіко; 3-те місце Анастасія Пшик, Стемфорд.  Першунами Злету серед старшого юнацтва стали: 1-ше місце Оксана Бігун, Ґошен; 2-ге місце Марко Дрозд, Клівленд,; 3-те місце Юля Лозинська, Клівленд.

Щоб підтримати акцію “Вдягнемо наші вишиванки “започатковану на Україні, всі учасники Злету, їхні батьки та виховники одягнули свої вишиванки і зробили спільну світлину після Богослуження в неділю.

На Злеті була проведена акція збору коштів для дітей на сумівських таборах на Україні. Перший проект це Благодійний Табір для дітей-переселенців на Україні, які змушені були залишити свої затишні хати через війну з Росією. Цей табір юнацтва для 75 дітей-переселенців організує Крайова Управа в Україні під патронатом Світової Управи СУМ. Другий проект це  «Подаруй дитині таборовий день!». Цього року Крайова Управа СУМ в Україні знову проводитиме черговий літній відпочинковий табір та ініціює збір коштів на таборування дітей, чиї батьки воюють або загинули на Сході України.

Після завершення Злету з теплими враженнями юнаки та юначки розіхалися до своіх осередків, щоб через рік зустрітися знову з новими знаннями про нашу Батьківщину Україну.

Роксолана Лещук

Подробиці тут: http://cym.org/us/uk/2015/06/12/zlet-2015-article-and-photo/