Засуджуємо військові атаки Російської Федерації на сході Україні

Засуджуємо недавню ескалацію атак підтримуваних Російською Федерацією сил у Східній Україні та закликаємо міжнародну спільноту бути пильною!

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає прийняття Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй (ООН) резолюції про кричущі порушення прав людини в Криму.

Резолюція засуджує жахливі знущання та дискримінацію з боку Російської Федерації по відношенню до жителів незаконно окупованого Криму, включаючи українців, кримських татар і осіб, що належать до інших етнічних і релігійних груп, та закликає Російську Федерацію дотримуватися всіх своїх зобов’язань згідно з чинним міжнародним законодавством.

СКУ та його мережа українських організацій в 53-ox країнах підтримують резолюцію, ініційовану Україною у співавторстві з Австралією, Австрією, Бельгією, Болгарією, Грузією, Данією, Естонією, Іспанією, Канадою, Латвією, Литвою, Люксембургом, Нідерландами, Німеччиною, Палау, Польщею, Португалією, Румунією, Словаччиною, Словенією, Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, Сполученими Штатами Америки, Туреччиною, Угорщиною, Фінляндією, Францією, Хорватією, Чехією та Швецією, якa підтримує територіальну цілісність України, в тому числі й кримську область і міста Севастополь.

“Світовий Конґрес Українців вдячний всім, хто зробив внесок у цю резолюцію, та закликає всі держави, члени ООН, і далі рішуче захищати фундаментальні принципи територіальної цілісності незалежних держав та вживати всіх можливих заходів, щоб забезпечити, що ситуація в Криму перебуває під суворим моніторингом,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Джерело: ukrainianworldcongress.org