Віктор Рог презентував книгу “Ієрархія національних пріоритетів”

В Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери в Івано-Франківську відбулася презентація збірки Віктора Рога “Ієрархія національних пріоритетів”.

“У Книзі зібрані вибрані публіцистичні статі, виступи, спогади, інтерв’ю Віктора Рога опублікованих в періодичних виданнях та збірниках протягом 1991-2018 років”,- розказує організаторка заходу, представник Молодіжного Націоналістичного Конгресу Софія Любінець.

Зі слів автора, дана книга насамперед про українсько-російські відносини. А ще вона про Україну, про її національну перспективу, а також про національні пріоритети, про шлях становлення і розбудови нашої української нації. Отже, дана книга для всіх тих, кому небайдуже сьогодення і майбутнє України.

Якою ми бачимо українську державу, які шляхи обрати для руху нації вперед і як подолати перепони, в чому суть ідеології українського націоналізму, хто загрожує нашій державності. На ці та ряд інших важливих питань дає аргументовані відповіді автор у своїй книзі.


Відео jarmart

 

Довідка

Віктор Рог народився 21 травня 1970 року в селі Погожа Криниця на Роменщині (Сумська область, Україна). З 1990 року – голова Спілки Української Молоді “Сумщина”, редактор газети “Гроно”. Учасник студентського голодування в жовтні 1990 року в Києві. В 1993 році закінчив Сумський педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка за фахом “історія і педагогіка”.

Організатор і учасник багатьох українських патріотичних акцій і заходів у всіх регіонах України та за її межами. Автор ряду публіцистичних та теоретичних статей і наукових публікацій в українській та закордонній пресі.
В 1994 році обраний головою Сумської обласної організації Конгресу українських націоналістів, в 1998-2000 рр. – член Президії Головного Проводу КУН. Депутат Молодіжного парламенту України, в молодіжному уряді – міністр освіти та науки (1998-2000 рр.).
Автор книжок “Не даймо загубити майбутнє” (Київ, 1999 р., 2000 р.), “Молодь і націоналізм” (Київ, 2003 р.), “Життя для України” (Київ, 2004), “Українофобія: п’ята колона та її ляльководи” (Київ, 2008 р., 2009 р., 2012 p.).

Координатор Всеукраїнського комітету захисту студентських прав, один з ініціаторів та організаторів Акцій студентської солідарності 1998-1999 рр. Віце-президент Iсторичного клубу “Холодний Яр”.

На установчому зборі в Києві обраний головою Молодіжного націоналістичного конгресу (1998-2002). Заступник директора Центру національного відродження, член Науково-ідеологічного центру імені Дмитра Донцова. Головний редактор газети Організації українських націоналістів “Шлях Перемоги”.

www.jarmart.info