Воєнна доктрина українських націоналістів

В Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери в Івано-Франківську відбулася презентація книги Михайла Колодзінського “Воєнна доктрина українських націоналістів”.

Воєнна доктрина український націоналістів – головна праця відомого воєнного теоретика і практика Організації українських націоналістів полковника Михайла Колодзінського (1902-1939), написана в 1938 році.

“Колодзінський трактує воєнну доктрину як систему поглядів на способи та форми ведення війни і як важливий складник світогляду української нації. Праця складається з трьох частин: огляд історичного розвитку української воєнної доктрини, воєнна географія та питання майбутніх кордонів Української держави, стратегія націоналістичного повстання та роль і завдання української діаспори”,- розказує редактор та упорядник книги Віктор Рог.

“Це видання унікальне та містить багато доволі цікавих думок. До прикладу, Колодзінський впевнений, що Росія має бути знищена, інакше буде постійно нести загрозу для української держави”, – зазначає модератор презентації Ярослав Коретчук.

“Книга видана за ініціативою Організації українських націоналістів (б),- ” додає організатор заходу, представник Молодіжного Націоналістичного Конгресу Софія Любінець.

“Ми вже дуже довгий час перебуваємо в стані перманентної оборони, час перегрупувати сили і перейти до рішучого наступу. Україна породить нових Донцових і Бандер – тих, хто закличе, і тих – хто поведе! Альтернатива звучить так: або переможе націоналізм, або програє Україна”,- розповідає упорядник книги Віктор Рог.

Відео:

Відео jarmart