У Вінниці відбудеться Форум української молоді діаспори

22-27 серпня 2016 року до Вінниці з’їдеться українська молодь з багатьох країн світу для участі у Форумі української молоді діаспори „Вінниця-2016“ (ФУМД), повідомляє World Congress of Ukrainian Youth Organizations – СКУМО у своєму прес-анонсі.

У ФУМД візьмуть участь учасники з близько 30 країн світу: Румунії, Естонії, Греції, Литви, Латвії, Польщі, Канади, Аргентини, Казахстану, Чехiï, Нідерландiв, Іспанiï, Фінляндії, Словаччини, Угорщини, Сербії, Португалії, Італії, Франції, Молдови, Російської Федерації.

Офіційна частина ФУМД – Річні збори СКУМО, проходитимуть у Вінниці 22-23 серпня. Урочисте відкриття відбудеться 22 серпня o 16.00 у Вінницькому державному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського.

23 серпня триватиме робота у форматі тематичних сесій та панелей на теми: „Основні напрямки та розвиток молодіжного руху в діаспорі“, “Інформаційно-комунікаційний потенціал світового українства“, “Залучення інвестицій через співпрацю з діаспорою та розвиток економіки України“ та “Збереження національної ідентичності української молоді діаспори через культурно-освітню призму“.

Неформальна частина програми – тренінги, зустрічі та пізнавальні екскурсії, передбачена тільки для молоді діаспори і триватиме протягом 24-27 серпня.

Участь у заходах візьме керівництво Світового та Європейського Конґресу Українців, українські міністри та заступники міністрів, депутати Верховної ради України, міжнародні експерти, громадські та культурні діячі, підприємці, представники областей.

Цьогорічний Форум української молоді діаспори вперше відбудеться в центральній частині України. У попередні роки Форуми були проведені у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Одесі.

Пісня про Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій:

Організатором цьогорічного Форуму виступає Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради.