Презентація українського роману Наталії Мельник Жага свободи

В місцевій Франківській книгарні відбулася презентація дебютного роману українки Наталії Мельник “Жага свободи”, про це повідомляє Інформаційний культурно-історичний вісник JARMART.INFO .

Відео:

Довідка Наталія Мельник – українська письменниця-дебютантка, економіст за освітою та маркетолог за фахом. Народилася, живе і працює в Івано-Франківську. Лауреатка 5 Всеукраїнського конкурсу ім. Григора Тютюнника. Пише поезію, організовує літературні марафони й захоплюється українською літературою.

Свій перший роман “Жага свободи” присвячує загубленим у вирі історії іменам відважних українців, які не боялися брати до рук зброю та ставати до лав Організації українських націоналістів та в Українську повстанську армію. Події роману засновані на реальній родинній історії. Події роману “Жага свободи” розпочинаються у 1938 році з бажання молодої українки відкрити власне ательє жіночого одягу на одній із вулиць в центрі українського Львова. Нуся амбітна, самовпевнена та сконцентрована на власних цілях. Вона неодмінно досягла б свого. Тим паче на стику епох світ навколо відкривав безліч можливостей, особливо для жінок. Але війна перекреслила всі плани. Який вибір повинна зробити головна героїня: втекти з охопленої війною Європи за океан чи змиритися з новими порядками? Нуся, як безліч уже безіменних для історії українських дівчат того часу, обирає третій шлях — боротьбу в лавах ОУН та в УПА. Бо жага до свободи сильніша за все. Війна є страшним словом. І, мабуть, актуальність роману про боротьбу за незалежність України у минулому столітті затерлася б часом. Але той самий російський ворог знову прийшов на нашу землю, щоб ставити кожного перед вибором. Складним, як і майже 100 років тому.

Джерело: jarmart