Захарченко: Запрошення на ФУМД “Одеса 2015”

Представник Президента СКУМО в Україні Олексій Захарченко у відеозверненні запрошує на річні збори Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО), які відбуватимуться впродовж трьох днів з 26 по 28 серпня 2015 року під час Форуму Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій “Одеса 2015” в місті Одесі.

Організаторами Форуму є Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій та Міністерство молоді та спорту України. Офіційне відкриття Форуму заплановано на 26 серпня o 15.00 годині в Одеському національну театрі опери та балету за адресою: Одеса, провулок Чайковського, 1.

Вже традиційно цьогорічний Форум складатиметься з табору, зборів та фестивалю. Свою участь у п’ятих річних зборах СКУМО задекларували представники Світового українства з понад 16 країн світу.

СКУМО є міжнародною надбудовою, що об’єднує молодіжні організації світового українства, Президентом якого є Мирослав Гочак. Захід міжнародного формату молоде світове українство проводить щороку в Україні з 2011 року.

На Форум до Одещини крім голів українських міжнародних молодіжних організацій, представників Світового Конґресу Українців, зголосилися і народні депутати України, українське духовенство та відомі культурні та громадські діячі, як місцевого значення, так і ближнього та дальнього зарубіжжя.

Мета Форуму – об’єднання українських молодіжних громадських організацій навколо ідеї консолідації та об’єднання світового українства, розбудови міжнародних структур та розвитку неформальних форм навчання української молоді, зміцнення існуючих та встановлення нових контактів з молоддю, підприємцями, громадськими та культурними діячами України.

“26-28 серпня планується проведення “Дiаспора Фест 2015″ за участі сучасних молодіжних гуртів та митців світового українства. Організація Фестивалю вимагає великого фінансування, тому ми в пошуках спонсорів для оплати дорожніх витрат та гонорарів діаспорних гуртів. Просимо всіх, хто має можливості допомогти”, – повідомляє перший заступник Президента СКУМО Дмитро Лекарцев.

Увага! Для участі у заході від молодіжних та громадських організацій з України необхідно до 22 серпня заповнити реєстраційну форму http://goo.gl/forms/Sx9Jtuee5T та направити рекомендаційного листа від керівника організації на електронну адресу fumd@skumo.org

Проживання та харчування учасників Форуму – за власні кошти. Додаткова інформація та питання за номером +380 66 0944713 (Мирослав Гочак).

Інформація оновлюється, тому спостерігайте за новинами на офіційній спільноті „ФУМД Одеса 2015“ у соцмережі Фейсбук https://www.facebook.com/groups/fumd2015 .

Інформаційна підтримка
www.jarmart.info