Кольорові мігранти – інструмент знищення християнських народів Европи

Пам’ятка для духовенства і вірян

Кожен може помітити, що сьогоднішня Україна стала ареною поширення ідей радикального лібералізму. Головні сили кинуті на пропаганду “нормальності” гомосексуалізму та інших сексуальних відхилень. Ідеологію ЛГБТ нав’язують ЗМІ, добре фінансовані організації, а також влада. Українців готують до запровадження так званих “одностатевих шлюбів”, а також введення адміністративної і кримінальної відповідальності за неприйняття гендерної ідеології.

Іншим напрямом пропаганди радикального лібералізму є ідеї “мультикультурного суспільства”, що складається з представників різних рас. Існують побоювання, що порошенківський режим, а також лібералістичні організації спробують залучити до цієї пропаганди Церкву.

Так уже сталося у Західній Європі. “Заблукавши у трьох соснах”, тамтешнє духовенство, підтримуючи міграцію, фактично долучається до процесів нищення корінних європейських народів. Якимось дивним чином окремі єпископи, священики і віряни бачать у цьому прояв “милосердя” і “любові”.

Але хіба байдужість до долі власного народу є любов’ю? Яке милосердя криється у закликах до толерантності відносно орди, що відбирає в тебе твою землю? Хіба справжнє християнство можна поєднати зі знищенням Божого творіння — цілих народів?

Господь створив людство різноманітним. Саме у цьому полягає краса Його творіння. Бог розділив людей на різні народи і раси і “призначив границі розселення людей” (Діяння, 17:26). Цінувати і берегти такий поділ є християнським обов’язком.

Натомість прихильники радикального лібералізму хочуть перемішати народи і раси. Лівацько-ліберальні уряди багатьох європейських держав ось уже декілька десятиліть поспіль тримають кордони відкритими для кольорових мігрантів, вихідців із Африки та Азії. При цьому будь-які спроби представників європейських народів оборонитися від цієї навали тавруються як “расизм” і всіляко поборюються (включно з кримінальним переслідуванням). Поруч із пропагандою розпусти та сексуальних збочень широко пропагуються міжрасові злягання. Дуже часто живучи на щедрі виплати від держави, мігранти мають великі сім’ї. Натомість європейці стали жертвою пропаганди абортів, контрацепції, сексуальної вседозволеності. Як наслідок, білих дітей народжується все менше і менше. Якщо ситуація не зміниться, через двадцять-тридцять років окремі європейські народи перетворяться на етнічні меншини. Уже зараз у деяких містах Англії, Франції та скандинавських країн чисельність кольорових мігрантів переважає чисельність європейців.

Варто розуміти, що мультикультуралізм, яким ліберали обґрунтовують заселення Європи мігрантами, — це рідний брат гендерної ідеології. Колись існувала єресь маніхейства, представники якої вважали всю матеріальну природу злом. Подібно думають і ліберали. Прихильники гендерної ідеології відкидають біологічну стать. Для них немає чоловіка і жінка — є лише “люди-взагалі”, які можуть самостійно обирати собі “гендер”. Так само і з мультикультуралізмом: його прихильники заперечують расову і етнічну приналежність, говорять, що вона не має ніякого значення.

Дуже часто чинник кольорових мігрантів використовується для боротьби з християнством. Під приводом “не ображати релігійні почуття мігрантів” європейців все більше обмежують у праві публічно виявляти християнську культуру (відмова від публічного святкування Різдва, заборона використовувати у публічних місцях хрест тощо).

Єпископи, священики і монахи українських Церков! Божевілля, яке панує на Заході, приходить і на нашу землю. У містечку Яготин, що на Київщині, влада хоче насильно, проти волі місцевої громади, розмістити вихідців із Азії та Африки. В Івано-Франківську вже пройшов тиждень пропаганди мультикультуралізму (“толерантності” до мігрантів). Не дозволяйте втягнути Церкву у брудну справу знищення українського народу шляхом заселення наших земель представниками інших рас. Не підтримуйте заходи по пропаганді “толерантності”! Навпаки, виховуйте своїх вірних у дусі християнського патріотизму і готовності боронити землю від загарбників, незалежно від того, ким би вони не були.

Під владою біснуватих лібералів і під натиском мігрантів Західна Європа гине. Не дозволимо, аби загинула і Україна! Українці, а також інші народи Центрально-Східної Європи покликані врятувати європейську цивілізацію. Ми повинні виконати цю місію!