ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів КРЦ на всі місцеві вибори в Україні

13 жовтня 2020 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія вирішила акредитувати офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” на всі місцеві вибори в Україні, які заплановано провести 25 жовтня 2020 року, повідомляє інформаційний культурно-історичний вісник JARMART.INFO з посиланням на КРЦ .

Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Як повідомлялося раніше, 15 липня 2020 року організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) заявила про розгортання Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за місцевими виборами та моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу.

В Україні 5 вересня 2020 офіційно розпочався виборчий процес, передвиборча агітація закінчиться о 24 годині 23 жовтня. 25 жовтня майже всі громадяни України зможуть прийти на свої виборчі дільниці та взяти участь у голосуванні на перших місцевих виборах або на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів. Кількість виборців з виборчою адресою 34 млн 217 тисяч 83.

В Чернігівській області в одномандатному виборчому окрузі № 208 паралельно з виборами до місцевого самоврядування проходитимуть проміжні вибори народного депутата України.

Довідка: Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ є інформаційним об’єднанням, яка здійснює свою діяльність не тільки в Україні, але і в державах-членах НАТО і ЄС. Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Найпопулярнішими проєктами об’єднання є Інформаційний портал, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, День із закордонним українцем.

Джерело: crcmedia.info