Міжнародна неурядова організація назвала свої найбільші успіхи у 2021 році

В об’єднанні закордонних українців і друзів України „Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ представили Звіт діяльності організації за 2021 рік і плани на майбутнє.

Про це повідомили у пресрелізі КРЦ та на сторінках об’єднання у Facebook.

Відео: https://youtu.be/rw3YzUpVMwo

„Найбільшими успіхами у 2021 році Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” були розгортання нею міжнародної інформаційної кампанії „Я – Українець“, проведення трьох міжнародних місій КРЦ зі спостереження та моніторинґу за всіма виборами та референдумами в Україні“, – інформував Редакцію голова міжнародних місій КРЦ.

„Акредитовані ЦВК України добровольці від КРЦ в 2021 році активно здійснювали спостереження за місцевими виборами в Україні, проміжними виборами народних депутатів в Донецькій, Івано-Франківській, Херсонській та Черкаській областях і моніторинґ за збором підписів на підтримку всеукраїнських референдумів. Mіжнародним спостерігачам КРЦ я глибоко вдячний за якісну працю на волонтерських засадах, а нашим членам дякую за віддану та невтомну роботу на благо України й українців“, – підсумував Генеральний директор КРЦ.

Організація закордонних українців і друзів України „Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) – це форуми, презентації, журналістські розслідування КРЦ, волонтерські заходи, поширення альтернативної інформації, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, незалежне спостереження за всіма виборами в Україні, моніторинґ зборів підписів на підтримку встановлення всеукраїнських референдумів, безстрокова акція „Збережи пам’ять – передай правду про #Геноцид Української Нації“, меценатство, альтруїзм, просвітництво, рішучі кроки на шляху об’єднання громад, співпраця та також багато іншого на благо суспільства.

Нагадаємо, не зважаючи на політично-економічні обмеження по всій території України, Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” у 2022 році єдина продовжила спостереження за всіма виборами та референдумами в Україні та закликала приєднатись до роботи місії КРЦ в якості міжнародних спостерігачів. Приймати заявки розпочали у Центрі 4 січня 2022 року (на вибори) і 9 грудня 2021 року (на референдуми).

КРЦ приймає звернення від осіб, які у 2022 році:
*прибудуть в Україну та бажають вести спостереження за повторними місцевими виборами, моніторити встановлення всеукраїнських референдумів;
*тимчасово або постійно проживають в Україні та готові приєднатися до міжнародних місій КРЦ;
*готові моніторити висвітлювання ходу виборчих процесів в приватних соцмережах та ЗМІ.

Для того, щоб стати офіційним спостерігачем акредитованим ЦВК України, потрібно заповнити анкету тут https://forms.gle/rEUuVgMDzxs29fxJ6 (вибори);
https://forms.gle/FGoxfHSNcVnt6XAY7 (референдуми);
або надіслати пропозицію на crcobservers@gmail.com .